nasza szkoła nadanie sztandaru patrona nagrody i wyróżnienia
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Popielowie
  Aktualności

17
listopad
2017 r.

pspkarlowice

W dniu 10 listopada 2017 r.  w Publicznej  Szkole Podstawowej   w Karłowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 

17
listopad
2017 r.

pspkarlowice

W październiku obchodziliśmy Dzień patrona naszej szkoły. Z tej okazji odbyły się dwa konkursy: Konkurs plastyczny dla klas I-III oraz Konkurs wiedzy dla kl.IV – VI pod wspólnym tytułem:  „Jan Dzierżon – ojciec współczesnego pszczelarstwa i patron naszej szkoły”.
 

30
październik
2017 r.

pspkarlowice

26 października 2017 roku w Łowkowicach, rodzinnej wsi ks. dr Jana Dzierżona odbyły się uroczystości z okazji 111 rocznicy śmierci światowej sławy pszczelarza.
 

30
październik
2017 r.

pspkarlowice

Moc wielu wrażeń sobotniego dnia sprawiła, że nawet nie zauważyliśmy jak pochmurnie i deszczowo było za oknem! Wszystko to za zasługą VIII Stobrawskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej w Pokoju.
 

23
październik
2017 r.

pspkarlowice

19 października 2017 r. w Zabytkowej Hucie Żelaza w Zagwiździu odbył się finał Terenowego Turnieju Ekologicznego zorganizowanego przez Stobrawski Park Krajobrazowy. Tegoroczna edycja nosiła nazwę „Tropem borsuka”.
 

20
październik
2017 r.

pspkarlowice

W tym roku dzień ten wypadł w sobotę, a więc w naszej szkole uczciliśmy go już w piątek 13 października. Uroczysty apel poświęcony wszystkim pracownikom szkoły przygotowali uczniowie klas I – III. Na program artystyczny złożyły się wiersze i piosenki, w których dzieci wyraziły swoją wdzięczność za trud nauczycieli oraz zabawna scenka z życia szkoły.
 


>>> Archiwum Aktualności <<<

Górastrzalka
pspkarlowicePubliczna Szkoła Podstawowa w Karłowicach
ul. Kolejowa 9
tel. 77 4697 237
fax. 77 4697 237
psp.karlowice@popielow.pl
pspkarlowice Start  |  psppopielow Mapa Strony  |  psppopielow Kontakt
 
radosna szkoła   szkoła marzeń logo   z wiedzą w przyszłość   fsnt   kapitał ludzki  
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie WEBSONAL