nasza szkoła nadanie sztandaru patrona nagrody i wyróżnienia
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Popielowie
  Aktualności


Jeśli chcesz zachęcić rodziców, nauczycieli, uczniów i całą lokalną społeczność do głosowania na Twoją szkolną bibliotekę, pobierz materiały graficzne do wydruku a także te do podzielenia się informacją w social mediach. Wykorzystaj je do wypromowania akcji i zwiększ szanse na wygraną.

 

  1. Plik o nazwie: grafika_na facebook – to informująca o udziale szkoły w konkursie grafika do zamieszczenia na profilu Facebook, np. szkolnym
  2. Plik o nazwie: grafika_na instagram – to informująca o udziale szkoły w konkursie grafika do zamieszczenia na Instagramie
  3. Pik o nazwie: plakat_do samodzielnego wydruku – to plik w formacie pdf do samodzielnego wydruku, w formacie A4 lub większym. Zachęcamy do umieszczenia go w szkole, np.  bibliotece, pokoju nauczycielskim, szatni, lub innych miejscach.
  4. Plik o nazwie: plakat_do wydruku_z polem do wpisania nazwy szkoły – to plik w formacie pdf, do wydrukowania w formacie A4 lub większym. Po wydrukowaniu pozostaje miejsce na wpisanie nazwy szkoły, do umieszczenia jw.
  5. Plik o nazwie: Plakat_do_wydruku z edytowalnym polem do wpisania nazwy szkoły – to plik w formacie txt, z edytowalnym polem, w które po otwarciu pliku, z klawiatury komputera można samodzielnie wpisać nazwę szkoły. Do umieszczenia w szkole i innych miejscach.
  6. Plik o nazwie: ulotka_do samodzielnego wydruku – plik w formacie pdf, ulotki z informacją o udziale szkoły w konkursie, zachęcające do oddawania głosów.


2017-09-27


Górastrzalka
pspkarlowicePubliczna Szkoła Podstawowa w Karłowicach
ul. Kolejowa 9
tel. 77 4697 237
fax. 77 4697 237
psp.karlowice@popielow.pl
pspkarlowice Start  |  psppopielow Mapa Strony  |  psppopielow Kontakt
 
radosna szkoła   szkoła marzeń logo   z wiedzą w przyszłość   fsnt   kapitał ludzki  
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie WEBSONAL